» Poradna » Windows (a jiné OS)

Preinstalace do tovarniho nastaveni

Dobrý den, nainstaloval jsem win 10 ale po nejake dove me to omrzelo a tak jsem rozklikl obnoveni a dal jsem obnovit do tovarniho nastaveni a vymazat vsechny disky po nejake dobe preinstalace mi vyskocila chyba

Odpovědi na otázku

Obnovení neni přeinstalace... Takže instalačku a vše znovu... Ale jestli si pletete už jen tyto dva pojmy... neni to volnochvilková práce pro vás ;)

Ja to vim ale rikam ze jsem na mobilu takze nemuzu to lepe vypsat proste mi vyskocila ta chyba a ja nevim proc to nechce pokracovat potreboval bych se doatat do pocitace

Ale ja nemam cdcko abych to mohl preintalovat pres nej

Ale součástí obnovení do továrního nastavení klidně může být, že se spustí instalace Windows (nebo i jiného OS) na logické disky obnovené do továrního/výchozího nastavení (až na skrytý, "tovární" oddíl). I když by obnovení do továrního nastavení znamenalo v daném případě, že se přímo nakopíruje image s již nainstalovaným OS, pravděpodobně i zde proběhne "doinstalace" systému, balastu od OEM, a milionu dalších drobností (třeba nastavení výkonu která může trvat klidně i desítky minut). každý uživatel to nepozná a i tak se nesplete, probíhá instalace či nastavování spojené s instalací.

Nejdou tu davat obrazky jelikoz musim byt na mobilu tak to trochu popisu. Chyba: pocitac byl reatartovan doslo k neocekavane chybe instalave windows nemuze pokracovat kliknete na ok a restartujte pocitac

Už ti to bylo řečeno. Stáhni si instalačku systému který tam hodláš mít (nesdělil jsi) a klasicky to nainstaluj.

Nemuzu ho zapnout pri nacitani mi to hlasi chybu jak jsem psal

No musíš to udělat na jiném PC!

Chyba: pocitac byl reatartovan doslo k neocekavane chybe instalave windows nemuze pokracovat kliknete na ok a restartujte pocitacto je len dalšia ovca čo naletela mrkvoshitu a jeho dokonalom W10 ktori vraj dokaže obnovit sam seba za pochodu,ako sa spušta obnova si pozri v navode ono totiž ten os nemusi byt vobec spusteny k obnove (tovarne nastavenia)

Tak sorry ze jsem to chtel zkusit bylo tam napsane ze se to da vratit tka jsem ai to na nejakou dobu updatnul a pak to chtel vratit