» Poradna » Notebooky

Přehřívání zdroje

Dobrý den. Již delší dobu mám problém s přehříváním zdroje. Dosud vždy problém nastal jen při odpojení z nabíjení a následném používání s připojením na zdroj bez plného nabití baterie. Při přehřátí a tedy přerušení dobíjení stačilo počítač vypnout, dobít a při plném dobití baterie nebyly problémy. Nyní ale bohužel dochází k problémům i při plném dobití baterie. Nevíte prosím někdo, v čem je problém? Děkuji!

Odpovědi na otázku

U mého ntb se zdroj přehřívá věkem a občasným že někam spad a tam nebylo chlazení

Problém je zkrátka v tom, že nic nevydrží věčně.. Dokud to nějak funguje, tak bych to nehrotil..