» Poradna » Ostatní

Přehřívání ps4

Dobrý den jsem vlastníkem ps4 dodržuji pravidlo 10 cm od větracích otvorů nic nesmí být ale i přesto ps4 se mi přehřívá není to příjemný když hrajete a do toho vám hučí ps4 je to jako slabší vysavač prostě nepříjemné nevíte čím bych to mohl vyřešit ?

Odpovědi na otázku

co třeba ho dát kde je větší cirkulace vzduchu a určitě bych koupil http://www.originalky.cz/Sony-PlayStation/PlayStat... určo ho máš položený pod tv stolkem tu ps4 ?

ano pod stolkem

...kup si maly stolni ventilator a problem je vyresen!!!

s tímto musím nesouhlasit, tím si akorát ucpeš hlavní sací otvor kterým saje ps4 vzduch do ventilátoru, osobně mám originální ps4 vertical stand který má skrz stojánek průduchy a je to mnohem horší než když mi to leží pod televizí.

Chtěl-li jsi tiché hraní, neměl jsi si kupovat konzoloidní šit.

On chce poradit ne příspěvek od totálního idiota

Neviřeíš tim nic ps4 se tak vyraby a pokud se ti konzole nevypina nebo neseka tak s prehrivanim to nema nic společneho

No mne seka konzola ps4 ked zapinam sistem tak ta animacia sa mi sekne a potom to ide ale aj ked hram napr gta5 idem cez velke mesto tak sa to laguje tak neprijemne

Radovane není to tím že ta konzole není trochu zastarala nebo nejsi pripojeny na slabé wifi?

Mně se také přehříva, jenom u Call of Dutty MW a vždy se vypne ? Neví někdo co s tím?

Mne se u toho taky prehrival a sekal, tak pouzivam chladici podlozku pro notas a jede to bez problemu

Me se moje ps4 pro prehriva a vypíná na Call of duty modern warfare 2019 nevím co s tím.

Dobrý večer pane, nechal bych ho vyčistit v Mostě

Dob­rý den jsem vlast­ní­kem ps4 do­dr­žu­ji pra­vi­dlo 10 cm od vě­t­ra­cích ot­vo­rů nic ne­smí být ale i přes­to ps4 se mi pře­hří­vá ne­ní to pří­jem­ný když hra­je­te a do to­ho vám hu­čí ps4 je to ja­ko slab­ší vy­sa­vač pros­tě ne­pří­jem­né ne­ví­te čím bych to mohl vy­ře­šit ?

Dobrý den vlastním PS4 Slim a neustále se mi přehřívat moje konzole ale jenom když hraju dodržuji zdalenost 10 cm od větracích otvoru

kdyz hraju fortnite na ps4 tak treba po hodine mi to napise ze system ps4 je prilis horky