Prehrivani grafiky

Zdravim. Mam mensi problem s grafikou NVIDIA GeForce 6800 XT,, po zapnuti cisteho win7 bezi na 65C pri spusteni neceho narocnejsiho klidne i 110C coz je uz masakr, kdyz to od 75C piska jak *****.. Cely PC vycisten, vetracky se toci skoro 3000RPM a bedna je otevrena pro lepsi prisun chladu..Nejaky napad jak ji udrzet na prijatelne teplote?

Odpovědi na otázku

Nejspíš máš něco s chladičem. Pokud jsi s ním hnul a popraskala ti již dávno zatuhlá pasta, tak to prostě přestalo chladit. Zkontroluj ho a případně vyměň pastu za novou. Větrák předpokládám, že se točí?Každopádně 6800 XT už má svoje léta za sebou a cokoliv nového bude mít vyšší výkon při nižší spotřebě.

Dikes, uvidime co se stane po vymene pasty

safak | 11. 12. 2014 19:38Co těch 103 stupňů na grafice?Souhlasím (+3) | Nesouhlasím (0) | OdpovědětTachi 90.182.199.--- | 11. 12. 2014 19:41ani nvm :_D ale vetrak chladi a vajicka bych na ni neudelal