» Poradna » Ostatní

Prehravani z flash do tv

Dobry den, Mam dotaz uz opravdu nevim co s tim. Z tabletu i notebooku stahuji filmy z ulozto, pote je dam na flash. Mam tu tri ruzne flash plus externi disk. Z tabletu nahraji filmy na flash dam do tv (LG) flash to normalne vezme, a i je tam plna velikost toho filmu, ale pokazde se to po hodine vypne, na jakekkoliv flash, ackoliv je to tam nahrane cele. Dnes jsem nahravala z notebooku do externiho disku film, a opet, dala jsem to do tv, vse je tam nahrane, zobrazi se plna velikost a opet do pulky. Budu rada za kazdou radu, jsem totalni lajk :)

Odpovědi na otázku

Mozna je to blbost, ale dela to vypnuti po hodine, kdyz nesahnes na dalkovy ovladac a nezmenis treba hlasitost..?Ta TV muze mit nastaveno, at se vypne po hodine necinnosti.

A to se vypne celá tv. do standby nebo se zastaví pŕehrávání?Nejspíš tam asi fakt je nastaveno vypnutí nečinného tv. po hodině.Do menu a najít to,upravit...

Ano toto dává smysl, mě přehrávané filmy kdysi z notebooku takto také vypínala TV ...

Ještě upřesňuji, jde zde v menu o tzv. časovač vypnutí nebo-li sleep timer...

Myslim ze to neni ono, kdyz zacnu ten film prehravat jestli je tam opravdu cely, tak i kdyz ho pretocim, po hodine se vypne a hned se prehrava jiny film. Jakoby tam nebyl cely, pritom tam je

Škoda že jsi nedokázala popsat problém. Podle tvého původního dotazu to vypadá, že se ti po hodině vypne celá TV. Teď jsi to trochu upřesnila, že se to cca po hodině samo zastaví a začne se přehrávat další film, aniž bys cokoliv dělala? Chápeme to už správně? A když tu flash strčíš do počítače a pustíš si film v něm, tak přehrání proběhne až do konce filmu?

Nejsi ale sama:https://www.quora.com/Why-does-my-LG-TV-only-pl... Jak je to video velke..? Neco tam pisou, ze muze byt problem, pokud je vetsi nez 4GB.

Vetsinou je to max 1gb 1.5gb

Ano to je vse v poradku

Jak radí kolegové, promačkej menu TV v tom HDMI prohlížení zdali tam není po hodině nečinnosti vypnout. Nebo máš repro bokem a jedeš přes nee kabel hdmi? potom ještě zkontroluj format flešek, zdali sou FAT32. Když to zkoušiš na jedne TV LG..jinak si zavolej souseda a dívej se na to s ním

Nemám sice tv. LG,ale mělo by to být v menu - Uspora energie,po rozkliknutí by tam měl být časovač a vypnutí nečinného tv.Nabídka tam asi bude od 1 hodiny do vypnuto,tam nastavit jak je potřeba...

Kontaktovat LG. Mám dobrou zkušenost s jiným problémem. Reagují. Uvést přesný typ TV, stručný popis problému.V mém případě zaslali přesný popis a soubor pro update. https://www.lg.com/cz/podpora