» Poradna » Programy

Prehravani youtube s operou

Zdravim mel bych prosim dotaz - kdyz prehravam youtube na opere tak pri prechodu ze seznamu videi zpet me vzdy vyskoci ramecek s poslednim videem a zacne se prehravat.Nekde jsem precetl ze je to nejaka specialni funkce . Nevite nekdo kde to vypnout - je to dost otravny.Dalsi problem mam asi dva dny kdyz zacnu prehravat asi 20te video na youtube ,tak najednou videa se jakoby prepnou do nejakyho divnyho rezimu a nejdou posouvat a jdou jen prehravat Nevite nekdo co s tim? Diky za pomoc

Odpovědi na otázku

Bohužel ti neporadím. Ale řešil jsem chování Youtube ve FF (zahlcování RAM, vytěžování CPU). Testoval jsem řadu prohlížečů, a nejlépe dopadl Edge. Proto na Youtube používám pouze Edge. Vyzkoušej.

v edge funguje ad block?

ano, funguje

Omlouvám se. Odpověď je pro mj | 16. 09. 2019 10:19

nikdo nepouziva operu?

Do teď jsem měl za to,že je to nová funkce Youtube.Naopak mi to vyhovuje,pustím si videoklip a zatímco hraje,hledám cokoliv dalšího.

nevim , na firefoxu to nedela .Alespon jsem si nevsimnul

Pardon , tak dnes uz i na firefoxu . Fakt to nejde vypnout nebo zablokovat?