» Poradna » Notebooky

Přehrávání videí

Dobrý den,nedávno jsem si koupil notebook a cca po měsíci se mi veškerý video obsah, který si stáhnu a pustím v BS playeru nebo kmenovém přehrávači videí od windows 10, přehrává "jakoby zeleně nebo modře". Divné na tom je, že když pak na něco koukám online přes jakýkoliv webový prohlížeč, ten problém nemám. Stejně tak když chci hrát hry, obraz je normální. Vůbec tedy nechápu v čem je problém. Napadá někoho něco ??

Odpovědi na otázku

Ve W10 je "normální" všechno. Verze ovladače VGA?Instaloval jsi nějaký kodek?

Hochu, zkus to video prehrat v nejakem jinem prehravaci treba to bude lepsi..

Odinstaluj bsplayer (ktery byl rozumne pouzitelny nekdy v minule dekade), odinstaluj vsechny nesmyslne kodekove "balicky" a podobne radosti, pokud tam jsou, nainstaluj normalni prehravac (MPC HC, VLC...) a pokud to ani pak nepojede, pravdepodobne je nejaky problem v ovladaci grafiky, nebo primo samotne grafice.