» Poradna » Web a internet

Přehrávání videí na YouTube v HD kvalitě

Zdravím, mám menší problém s přehráváním videí na YouTube v HD kvalitě. Když normálně pustím nějaké video a chci změnit kvalitu na HD. Jenže se mi video začne lagovat. Po zhruba 5-10 sekundách je vše v pořádku - video normálně běží. Když pustím jiné video, vše se opakuje. Dřív se mi to nedělo, proto pokládám dotaz. Předem díky za rady. P.S. Používám Google Chrome

Odpovědi na otázku

Souvisí to se změnami které nedávno YT udělalo, aby zamezilo stahování videí. Posílá to teď "po kouskách". Pokud nemáš extra silný stroj tak se to v prohlížečích seká. Sleduj to v nějakém programu na prohl.+ stah. videí. Zkus třeba SMPlayer, tam to jede krásně a ještě si to můžeš stahovat ( vč. Vimeo !).

Díky za informaci. A nevíš náhodou kdy ta změna (alespoň přibližně) proběhla? Abych si to mohl ověřit.

Už dávno Kubo už dávno, co si pamatuji min. několik let, kdy se video načítá postupně. Nyní se přidalo HTML5 a zde je zatraceně třeba výkonu CPU, karta (DXVA) nemůže být využito a také není.