» Poradna » Mobily

Přehrávání videa

Mám teď v počátači několik videí. Jsou to videa z youtube, formát flv. Problém je, že u některých je o pár vteřin, někdy i tak 10s, posunuté audio a video. Neznáte někdo nějaký freeware, který by ideálně uměl tu audiostopu posunout a přepsat, aby to bylo správně, nebo v nejhorším alespoň umět přehrát tak abych nastavil nějakou tu prodlevu a měl to synchronně?

Odpovědi na otázku

Nejhorší případ: korekce až při přehrávání umí kdejaký lepší přehrávač... PotPlayer .. klávesová zkratka Shift <>A posun zvuku ... http://forum.videohelp.com/threads/346293-Insert-Aud...