» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přehrávání videa v Chromu

Dobrý den,používám Windows 10,prohlížeč Chrome .Z windows mi poslali nějaký dotaz,jestli chci něco aktualizovat,(já už nevím co to bylo),tak jsem to potvrdil,ale teď jsem zjistil,že se mi nepřehrají v chromu videa,jede jenom zvuk.V prohlížeči Edge jede všechno v pořádku.Mohli by jste mi poradit,jak to vyřešit?Děkuji Miloš

Odpovědi na otázku

Ahoj stáhni si nový chrome, vymaž starý a nahoď nový ,,,

Ahoj,to jsem udělal,ale bohužel.Stáhl jsem si i tu novou 64 chrome a nejde to.Když jsem se dotazoval na technické podpoře na windows,tak mi řekli,že je to problém s chrome,ale jak vidno tak ne.Už jsem v koncích

Dělá mi to taky. Reinstal nepomohl. Neví někdo co s tím?

Mám taky ten samý problém. Nikdo nic

Taky mně začal Chrome zlobit. Včera jsem přešel zkušebně na Operu. Teď lituji, že už jsem to neudělal dávno. ☺

Možná dostal chřipkuMě včera začal zlobit taky, v jiném směru. Od a instalace nová nepomohla.

Zajímavé je, že na youtube video jde, ale třeba na stream jde pouze zvuk a obraz ne.

jsem jej ze zvyku často otevíral v sandboxu, ale už nejde. Změnil i vzhled ikony na ploše

Mně jde obraz a nejde zvuk. Zkoušel to i IT a prostě na závadu nepřišel.

Tak jsem vyzkoušel všechno (obnovení systému, přeinstalování chromu) a stále je to stejné. Tak už nevím

Toto mi ihned pomohlo, díky !

"nějaký dotaz,jestli chci něco aktualizovat,(já už nevím co to bylo),tak jsem to potvrdil"Debilita stupna 4, odobrat volebne pravo.

Tvůj příspěvek do diskuze je naprosto marný...

...ale pravdivý "z Windows mi poslali dotaz, jestli chci něco aktualizovat...nevím co, ale souhlasím..." :D Přeloženo do češtiny: nevím co jsem udělal, nevím ani proč a už vůbec netuším, jak to dát do původního stavu, ale nejedou mi videa :) Tohle ti přijde jako smysluplný dotaz?

V prohlížeči chrome v nastavení/rozšířená nastavení/system zrušit zaškrtnutí u použití harwarové akcelerace.

Mockrát Vám děkuji,udělal jsem to podle Vás a už to funguje.Ještě jednou DíKY:Vašek

Díky moc,14 dní zkoumám, proč to nejde, vyzkoušeno vše a nakonec je to v takové banalitě.Už jsem se smiřoval s přechodem na jiný prohlížeč.Ale takovéto aktualizace mě akorát pěkně štvou...MS

Ono by stacilo nebyt neschopnej, pouzit vyhledavac - treba v Chrome vestaveny Google a nasel bys to tak za 14 sekund, mozna i drive ;)

Díky kámo.

moc díky, pomohlo po několika měsících A googlem jsem to hledal, ale rady z roku 2016 a starší nefungovali.

Moc děkuji za radu. Po měsíci trápení kdy už jsem se chtěl vrátit na starý IE, konečně zase CHROME funguje.

Dík, konečně jeden intelligentní člověk s konkrétním řešením problému ! Konečně to funguje :) P. S. (Puboši by tady neměli psát a měli by se realizovat na svých FB forech :)

Díky pane

Děkuji za ojediněle funkční radu.

No ty vole...tak dlouho mě to SR.LO...a taková pí..vina...moc dík!

Oobně jsem měl harswarovou akceleraci vypnutou a nešel mi obraz také, proto jsem jí zapnul a obraz šlape jako dříve. Za ty problémy může gůgl pořád cosi předělávají. Ale ta rada byla skvělá = děkuji = nenapadlo by mě to nebýt té nápovědy.

Fak moc dík,super rada.Už jsem do noťase chtěl praštit.

Děkuji, i mně tato rada pomohla a ušetřila čas zkoumáním možných příčin. Nepatřím k těm, kteří kliknou na vše, co se jim objeví před očima a přesto se mi stalo přesně to, co prvnímu tazateli.Vy, kteří tady haníte a urážíte lidi, kteří se ptají na problém a nejsou žádnými experty se zkuste zamyslet nad tím, jaká je dnes doba. Dřív, když měl doma každý starou škodovku, tak ji opravoval na dvoře nebo na parkovišti na sídlišti. Zkuste to s novým autem. A podobné je to s elektronikou. Kdo se chce zaobírat operačním systémem, tak si většinou nekoupí nic, kde je Windows. Kolik z nás všech dokáže nastavit třeba Win10 tak, aby o něm tento "skvělý" OS neodesílal jakékoliv informace? Kolik lidí se smartphonem ani netuší, co všechno mají v té krabičce zapnuté? Prostě jsme líní a pohodlní, proto mnohdy nečteme písmena u zaškrtávacího políčka, protože je tam velké OK nebo SOUHLASÍM.Rád bych poděkoval těm, kteří dobrou radou pomohou a nedostanou za to ani korunu. Díky

Nepomohlo . Zvuk u videí stále nejde. Ani IT nepřišel kde je zakopaný pes.

Funguje. Díky moc za radu!

Dekuji moc,,uz to funguje

skvělá rada, děkujem moc

Děkujiii, mě rozhodně pomohlo :)

Pecka, chlape, jsi borec!

Dííííky ;)

Děkujeme :)

Diky moc za radu... vubec by me tohle nenapadlo to tam hledat :D

Prosím část o pomoc .nejde mě přehrávat videa na fe.jak je mám spustit.prosim pomozte diky

Možná to nepomůže v chrome , ale pomohlo to na normální videa.Po zapnutí PC - video černé, zvuk šel.Video nemá správný kodek Po restartu PC šlo vše! Nepomohlo nainstalovat K-Lite codec all . Pomohlo vypnou Fast setup :https://www.asus.com/cz/support/FAQ/1031533/

Vypni v nastavení Chromu akceleraci videa

Mě pomohlo vypnout "V případě dostupnosti použít hardwarovou akceleraci"