» Poradna » TV, audio a video

Přehrávání .ts souboru ve VLC playeru

Jde vám tohle přehrát ? ve VLC playeru ? https://uloz.to/file/Z8rJuXgFygDp/jeden-d... !ZGplAQR1AQNjMQuuMTSzATL1ZwyvpREarJA5JH1jMSNmZQH2mě ne, sekne se obraz a jede jen zvuk ... mám VLC player 3.0.18

Odpovědi na otázku

Vždyť i ten náhled na tom Ulozto je nějaký rozkoštičkovaný...

Pravdepodobne je problém s kľúčovými snímkami.

https://www.csfd.cz/film/118754-jeden-den-v-n... lol, to uz len kto by pozeral, dobre, ze to nejde.

zas takovej odpad to neni ... celkem to de .. žádnej B-čkovej Majkl Dudlíkof tohle sou ségry Olsenfoky

*Olsenofky

Olsenfoky znie lepšie .

Záchrana psa iba v ručníku, pád dvihacej plošiny na etapy a zastavenie sa vedľa smetiaka s mäkkým odpadom kam hl. hrdinky padnú ako do postele a potom aj pobehovanie v tom ručníku po uliciach... To vymyslia len amíci .

To mam stahovat 1,2GB, este tou pomalou rychlostou? Keby si vystrihol malu cast v AviDemux a uploadol to niekde, tak mozno.Kazdopadne, bola tu podobna otazka, niekto tam radil premenovat koncovku na .mkv - ja som tiez mal jeden .ts subor, pri ktorom isiel vo VLC len zvuk a zmena koncovky pomohla, tak to vyskusaj.Inak rovnaky subor mi PotPlayer a MPC-BE prehrali bez problemov, aj bez premenovania.

Z uloz.to sa dá stiahnuť cca 1 GB/hod, tak až tak dlho to netrvá.

Při nahrávání z TV se to občas může stát. Všechno, co jde vzduchem se ukládá do souboru a občas se tam objevěj informace, které přehrávač nedokáže přečíst. Když tu část, kdy vypadává obraz, při přehrávání přeskočíš, tak by to mělo jet dál.

Nejde, MPC-HC to prehraje.Blby je, ze VLC neni vsemocny a s nekterymi HEVC ma problemy. Smutny je, ze pokud si vypnes HW akceleraci, tak i tohle video prehrajes ve VLC, ale to je reseni trochu pochybny.

Normálne hraje. VLC aj Smplayer

Jakou mas grafiku? Zkusil sem to na druhym pocitaci, kde je AMD integrovana a tam to ve VLC funguje. Takze jedinej rozdil, kterej me napada je HW akcelerace grafiky, Nvidia to neda, AMD ano.

jo tak to bude grafikou ... Nvidia 1030 to nedá ... njn :(

Skusal si to premenovat na .mkv a spustit vo VLC, alebo prehrat v inom prehravaci, PotPlayer, MPC-BE aj bez premenovania?

Ide o HD rozlíšenie s bitrate cca 2,3 Mb/s , nie 4K s 50 Mb/s, tak na to nemusíš mať podporu v GK. Ako som písal, ide to bez problémov na C2Q s GK bez podpory kodeku h265.

Bez najmenších problémov to prehrá aj C2Q so starou GT 240. MPC-HC vyťažuje na cca 13-16%, GK na 10-20%. Takže by to zvládol aj C2D.

VLC nepoužívám, ale našel jsem u sebe nějakou prehistorickou verzi 2.2.1 z roku 2015 a celkem v pohodě to přehrává. Ani po minutě se mi nic neseklo. I jsem zkusil přeskočit na pár míst dopředu a taky v pohodě. Jen se to teda po tom přeskočení na cca 1-2s rozdrbalo než se to chytlo na klíčovém snímku, ale to nepovažuji za chybu.Když jsem to vyzkoušel v MPC-HC, které běžně používám, tak jsem měl totožný výsledek. I jsem vyzkoušel zapnut a vypnut HW akceleraci a chovalo se to obdobně. Žádné seknutí, jen ten rozdrbaný obraz při přeskoku jinam.Grafiku mám GTX 1080.

GTX 1080 má plnú podporu kodeku h265, tak aj keby malo video rozlíšenie 5K a 100 Mb/s, nemôžeš mať najmenší problém.