» Poradna » Web a internet

Přehrávání strymů

Dobrý den.Potřeboval bych poradit kde je chyba.Mám nově nainstalovaný počítač.Když si pustím strimované video nebo ivysílání a dám i nějnišší kvalitu tak se trhá obraz i zvuk.Provedl jsem test rychlosti připojení internetu a vše je na výbornou.Před instalací se videa přehrávaly bez problémů.Mám nainstalované kodeky cccp i Adobe flash player.Děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

Nechybi nejaky ovladac, treba ovladac graficke karty?

Tak tak nejspíš to bude chybějící nebo špatně nainstalovaný ovladač.