» Poradna » Programy

Přehrávání prezentačních obrázků a krátkých filmů na TV ve firemní vstupní hale

Pěkný den.Řeším nasazení TV pro přehrávání prezentačních obrázků a videí do vstupní haly ve firmě. Představa:- LCD / LED kolem 40" (vhodná značka?)- přehrávání krátkých spotů a obrázků s jednoduchou administrací- nejlépe automatické vypínání TV (pokud možno i automatické zapínání TV a přehrávání)Možné varianty, co mě napdají: - data na USB flash a spouštění ručně přes vestvavěný multimediální přehrávač v TV (pojedou za sebou automaticky videa a obrázky nebo budu muset převést sekvenci obrázků do videa?) - data v adresáři někde v síti / DNLA serveru a TV si šáhne do správného adresáře - vložit do HDMI TV např. nějaký z Android Mini PC z nabídky např. zde: http://e.dx.com/albums/201207/android-4.0... - nemám zkušenost - ...?Řešil jste nekdo něco podobného? Ideální by bylo nastavit si celý itinerář přehrávání přes nějakou aplikaci nebo "říci" TV: v tomto adresáři jsou videa a obrázky přehrávej je postupně dokola... Předpoklad je, že by se celé řešení pohybovalo kolem 15000Kč bez DPH. Doufám, že je to reálná představa.Díky za jakékoliv doporučení vhodné TV i případně celého řešení.Tomáš

Odpovědi na otázku

Mam dovcu, takze to nebude uplne.U nas se to resilo pres Panaky monitory (47"), a prehravace Adtraxion.http://www.adtraxion.com/U nas to zastupuje nejaka firma, ale za zlate prase si ted nevybavuju kdo.Na PC je nainstalovan SW k tomu Adtraxionu, tam si muzes udelat sekvenci obrazku, videi,vybrat stranky z inetu, ma to i TV tuner, takze klidne i vysilani atd....Pak to z toho PC rozesles po siti na ty jednotlive prehravace, ktere jsou schovane za temi monitory.Da se tam nastavit kdy se to zapne a pak zase vypne, a ten monitor nastavis, at se zapne, kdyz prijde signal.Obavam se, ze to ale urcite bude drazsi jak tech 15000.

Uz jsem si vzpomnel, je to firma:http://www.avmedia.cz/komunikace-s-obcany/proc-...

čauky,to řešení přes flash disk by bylo asi nejlevnější a nejjednodušší, ale jednak nevím, zda TV umí automaticky přehrávat videa z umístění pořád dokola (a asi bys z těch obrázků musel udělat video - to ale umí i free soft ffdiaporama). Taky ne každá TV umí z flash disku přehrát HD video.To android pc vypadá dobře - možná by to šlo ovládat telefonem a asi bys sehnal přehrávač, co umí hrát ve smyčce. Ale i tady by bylo mnohem jednodušší mít obrázky převedené na video. Tohle by pak bylo lepší řešit na nějakém androidím fóru.