» Poradna » Web a internet

Přehravani na 2 PC

Zdravíčko.Mám doma 2 počítače jeden ve svém pokoji a další v obývacím pokoji. Dnes mě napadlo zda by šlo pustit něco v pokoji a přehrávat to přes internet v obýváku na druhém počítači. Například filmy atd abych je nemusel stahovat i na ten druhý PC. Je na to nějáký program nebo něo jiného přes co by to šlo uskutečnit? Díky za radu! ^^

Odpovědi na otázku

na tyhle věci se obvykle pořídí domácí NAS.

Obyčejné nasdílení dat v domácí síti ti nestačí? Proč bys to honil přes net, když to může jít přímo?