» Poradna » Notebooky

Přehrávání hd

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Před týdnem jsem si přeinstaloval počítač (windows 7 home premium). Mám notebook intel i5 2410m,6gb,nvidia geforce gt 540M 1gb. Stáhnul jsem si ovladače nvidie z oficiálních stránek. Při spouštění videa na youtube se mi video v hd seká, což mi před tím nedělalo. Nevíte co s tím? Dříve, když jsem nainstaloval ovladače od nvidie, ovládací program od grafiky Intel se mi ztratil. Teď tu stále je v oznamovací oblasti. Dokonce i hry, které se nesekaly, se sekají. Ovladače jsem od nvidie instaloval už dvakrát a pokaždé jsem zkusil jinou verzi, jenomže problém stále trvá. Děkuji za raduP.S. v ovládacím panelu Nvidie si nemůžu zvolit, jakou grafiku používat

Odpovědi na otázku

To je velká chyba, že sis ty origo ovladače před tou přeinstalací nezazálohoval ! Teď by se hodily, za 5 min. by bylo po problému. Tak snad příště....

Psst! Stáhnul bych ovladače (pack) ze stránek výrobce NB! Ale nikomu to neříkej je to tajné ... .

Děkuji za radu, ale na stránky výrobce NB jsem se už dávno před tím díval, ale žádný ovladač ke grafické kartě Nvidia zde není ke stažení. http://cz.packardbell.com/pb/cs/CZ/content/download

Kdyz neprozradite typ laptopu, je tenhle odkaz k nicemu.Typ procesoru neni typ laptopu.---Ovladac GK na strankach vyrobce laptopu temer bez vyjimek byva, neb ten genericky ovladac od nV obvykle nejde ani nainstalovat, natoz aby (korektne) fungoval.

Tak to se moc omlouvám, myslel jsem, že se to zkopírovalo správně. Název laptopu je Packard Bell EasyNote TS13HR.