» Poradna » Ostatní

Přehráváni flash disku

Dobrý den, mám flash disk maxell 64 GB, a dřív jsem mohl spustit filmy přes dvd na televizi, pak jsem si ale hrál s formátováním a nastavením alokační jednotky, poté filmy nešli v dvd přehrávat, objevila se hláška, že zařízení není podporováno. Tak jsem dal flash disk do původního továrního nastavení, ale dvd stále hlásí tuto chybu. Prosím o radu.

Odpovědi na otázku

Ako sa dáva flash disk do továrneho nastavenia. Ak DVD disk nevidí, použi FAT32. Veľkosť alokačnej jednotky nemeň

No jako při formátování dám všechny mořnosti do výchozího, ale stále nic, v možnosti mám akorát NTFS a exFAT.

Flash disk nemá žádné nastavení, a už vůbec ne tovární nastavení. Je prostě a jednoduše naformátovaný.

Zabudol som, že MS si myslí, že FAT32 ľudia nechcú (známy hovorí, že "velký Bill ví co je pro užívatele nejlepší") a tak pri 64 GB oddiele už FAT32 neponúka. Ale keby Tvoj DVD exFAT ani NTFS nepoznal, ide tam FAT32 dostať

A ten exFAT je výchozí, při kterém to předtím fungovalo, já tam nastaavil NTFS, poté to už nešlo a po přechodu no výchozího exFAT to stále nejde.

Exfat nemusel být z továrny. Najdi si program, co formátuje do fat32

osobně bych zkusil naformátovat na FAT32 tím zmíněným nástrojem od HP. S FAT32 jsem problém nikdy neměl.