» Poradna » Ostatní

Přehrávání filmů z PC na televizi Panasonic

Prosím o radu.Nejdou mě přehrávat filmy z PC na televizor Panasonic TX-47AS650E v jiném formátu,než avi.Někdy i avi. soubor nejde a napíše mi to " v zařízení došlo k chybě" Jde to nějakým způsobem upravit,aby šel i formát mkw.?Třeba něco aktualizovat,nebo nějak?Děkuji za radu.Připojení PC a televize přes domácí síť.

Odpovědi na otázku

zkus podporu výrobce, ale je možné, že to prostě nic jiného umět nebude. A jeden detail - AVI je kontejner a uvnitř není vždy ten samý formát videa a audia a proto to někdy nejde přehrát.Osobně používám Freemake Video Converter a tohle nastavení:http://abload.de/img/freemake_avi_editor_p... a pak s tím problém na takovýchto zařízení nikdy nebyl.I když mi přijde, že připojení android zařízení s HDMI/MHL je jednodušší - tam to pak hraje prakticky všechno.

Mohl bys prosím upřesnit to propojení PC a televizoru přes tu domácí síť? Předpokládám že máš v PC nějaký software stažený ze stránek Panasonic, přes který nějak komunikuje PC s televizorem.

Nemám žádný program.Bylo mi řečeno,stáhni si filmy do složky,klikni na film pravým tlačítkem,objeví se nabídky,mezi nimiž je nabídka" přehrát v zařízení",klikni na něj t.j. televize Panasonic a mělo by to přehrát.Nic víc nevím.

Takže si to shrneme: nemáš žádný program (asi myšleno software), bylo ti řečeno (asi na nádraží), stáhni si film do složky (myšleno asi na HDD), klikni pravým tlačítkem myši a přehrát v zařízení (nevím ale v nabídce vidím mimo jiné "otevřít v programu") a pokud ty tam vidíš "přehrát v Panasonic" tak blahopřeji vývojářům firmy Panasonic k převratné technologii No, nicméně tobě to nefunguje, takže někde asi soudruzi s Panasonic udělali chybu.

Takže upřesňuji,ale určitě jsi to pochopil.Ano software,neboli program.Na nádraží ne,asi určitě někým živým,už nevím.Ano určitě na HDD do složky,jinak by to asi bez HDD nešlo.Ne,já tam mám přehrát v zařízení,jak už jsem uvedl výše a objeví se mi tam moje televize upřesňuji tedy a opakuji se TX47AS650E.Asi máš chybu i Ty někde.Tak děkuji za chytré vysvětlení,ale každý nemusí všemu rozumnět,jako třeba ty.Někdo je na něco jiného,třeba.Asi v Tobě udělali také vývojáři chybu.Znáš to přísloví?Nikdy se nad nikým nepovyšuj.Jinak dík za přednášku.

Čteš vůbec co píšeš? cituji tvůj předešlý příspěvek: "Nemám žádný program.Bylo mi řečeno,stáhni si filmy do složky,klikni na film pravým tlačítkem,objeví se nabídky,mezi nimiž je nabídka" přehrát v zařízení",klikni na něj t.j. televize Panasonic a mělo by to přehrát.Nic víc nevím." Informace jak od 10-tiletého haranta!

Já jen,že ostatní to pochopili a pomohli.Hold asi ostatní jsou také haranti,ale chápou víc,jako Ty.Jen Ty jsi mistr světa a trochu méně chápavý.A hlavně nikoho neponižuj.Měj se.

Ta si hlavně ujasni co znamená "hold" a kdy se píše "holt" inteligente.

No ono i soudruzi "s" Panasonic se píše se "z".Když už nevíš,jak se zase zviditelnit.Inteligente.Ale to jsme už jinde.Měj se tedy.

Pokud mas ta zarizeni pripojena do site, tak pak to presne takto funguje:http://www.imagehosting.cz/

Nejlepsi je pripojit TV Panasonic kmPC pres DVI nebo HDMI, pak je jen v roli monitoru a interni software nemuze nic blokovat. Jinak mi z karty prehrava videa jen z kamer Panasonic, Canony i jine zdroje zaludne odmita.

A ty nejsi schopny se podiat do manualu, ktere videa podporuje tva TV... ehm udelam to za tebe bezproblemove prehravani videa ti zaruci video s encoderem H.264, nebo MPEG4 a je jedno zda to bude AVI/H.264, nebo MKV/H.264 pokud mas natahane filmy ze smetiste ulozto nejake balasty typu AVI/XviD, nebo AVI/DivX, tak se nediv ze ti to TV neprelouska. Jen idiot v dnesni dobe dela videa s encoderem XviD, DivX

jen tak mimochodem, XVID (a nejspíš i DIVX) je kodek standardu MPEG-4. A zvláště u starších TV nebo stolních DVD je to pořád záruka spolehlivého přehrání, pokud je v rozumném formátu i zvuk a nejde o nějaký vyloženě obskurní kontejner.

Děkuji.