» Poradna » Ostatní

Přehrávání filmů v TV

Dobrý den,Chtěl bych se zeptat, pokud by někdo věděl. Máme doma televizi, která má připojení USB port, ale když jsem nahrál na USB a vložil do televize, film se mi tam nějak nikde nechtěl ukázat. Nemohu najít ani návod. typ televize : Haier HL32D2 LCD. Možná to nepodporuje formát video, ale pokud ano nemohli by jste mi poradit jaký to je formát?Předem mockrát děkuji.

Odpovědi na otázku

USB PORT– Insert USB storage device to the USB port to view photos or listen to music. O videu nic nepíšou. http://www.manualslib.com/manual/442756/Haier-Hl32d...