» Poradna » Programy

Přehrávání DVD ve Windows XP

Zdravím,Nainstaloval jsem WIN XP, ale když jsem chtěl přehrát disk DVD v Media Playeru, tak mi to vyhodilo chybu, že musím nainstalovat DVD dekodér, ale já nevím, kde ho sehnat.

Odpovědi na otázku

buď zakúpením softwarového dvd prehrávača/intervideo dvd player,cyberlin power dvd player ap./,alebo nainštalovať nejakú free náhradu-avs dvd player,interactual dvd player+mpeg2 kodeky od Frauenhofer,ktoré sú súčasťou inštalácie,alebo doinštalovať nejaký free mpeg2 kodek-napr.GPL mpeg2 kodek,Stinkys mpeg2 kodek ap.

opravujem preklep: cyberlink power dvd player,pozri napr.www.videohelp.com,tam nájdeš určite nejaké riešenie,alebo www.avsmedia.com-free avs dvd player

Nainstaluj si tento balíček "CCCP":http://www.zive.cz/h/Uzivatel/AR.asp