Prehravani *avi

pri prehravani se mi v obraze vyskutuji neprijemne modre verticalni prozky. je uplne jedno o jaky se jedna avi (DivX, Mpeg v3, Xvid) u vsech. nekdy se stane ze to problikne i v prehravani full dvd (Power DVD). dela ve vsech playerech (micro dvd, WMP9, zoom play, media Jukebox) codeky mam nainstalovany z Nimo Codeck pack 5.08 (ruzne varianty instalace) + DivX Pro Full verzeDa se toho nejak zbavit?? nikdy sem stim problem nemel. jeste system XP SP1 a Gf4-4200diky za tipy

Odpovědi na otázku

Mel jsem podobný problém.Zbavil jsem se ho tak,že jsem nainstaloval jiný detonátory.

olalala, no kamarade to by ohlo bejt, predtim to s 40.41 slo, a co mam 40.72 to zlobi. na to sem uplne zapomel. dobrej tip vyzkousim!!