» Poradna » Mobily

Přehrávaná reklama

Jak se zbavit nechtěné přehrávané reklamy v systému Android? Je to nebezpečné při používání např. navigace- rušná neznámá křižovatka a skočí do toho reklama...

Odpovědi na otázku

... odvšivit Android.

Tohle zajisté žádná navigace nedělá. Pokud ti to tam skáče přes navigaci, tak to dělá některá z aplikací, co sis nainstaloval. Budeš muset přijít na to, která.

android roznych znaciek pouzivam od 2013 a ziadny telefon mi toto nikdy neurobil - ako vyhodil reklamu celkovo.