» Poradna » Programy

Přehrávač VLC nerozpoznal formát "GMP4" (No description for this codec)

Dobrý den,potřebuji přehrát soubor AVI, na VLC mi to hlásí "Přehrávač VLC nerozpoznal formát "GMP4" (No description for this codec)", jiné to dají ale bez obrazu, nevíte v čem to přehrát? Děkuji

Odpovědi na otázku

Našel jsem, ale nevím co s tím :(

Ešteže tam máš screenshot dole. Radšej to video vymaž!

Tato aplikace nemůže běžet ve vašem počítači :(

Stahni si Potplayer a neres nefunkční sra-čky jako VLC.

Ď, funguje :)

Ten POT player má aspoň polovicu funkcií z toho, čo VLC?!! Teda okrem toho, že VLC nepozná nejaký šialený kodek, ktorý vidím prvýkrát.

To bych ani tak nerekl, VLC je specificky pro vysilani do site ale potplayer je vic destopovy prehravac/nahravac/screencaster. Bohuzel je jen pro Windows jinak bych ho v Linuxu preferoval spolu s VLC.

Ani já GMP4 nepoznám, zřejmě je to nějaký proprietární paskvil.

Přesně. GeoVision Advanced MPEG-4 Video Codec. VLC ho nepodporuje, ale dá se doinstalovat.

potřebuji přehrát soubor AVIpuvodu?