» Poradna » Programy

Přehrávač videa

Zdravím, Windows media player má funkci Přehrát v zařízení, pomocí niž si pustím z pc video do mé tv. To je super, akorát WMP neumí (nebo nevím jak to nastavit) roztáhnout video z 4:3 na 16:9.1: Je nějaký jiný program, který má též funkci Přehrát v zařízení.2: Lze nějak nastavit ve WMP roztažení videa.Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

čo VLC? MPC-HC má voľné rozťahovanie (1-9 num.block)

To jsi ho vyděsil je lepší ukázat čéče...http://abload.de/img/snap6963qdshr.png

čo je na tom také ťažké?

Nu, když myslíš ...

mačká klávesy a zisťuje čo sa deje....

Ano to dělám já, omakám si vždy SW, možná to děláš také a pak, kdo další prosím tě? Vždy dnes lidi potřebují návod i na to, aby se dostaly do menu nebo ukončili SW jinak než myší čéče.

súhlasím

Jo pardon tohle ho bude zajímat mnohem více:http://abload.de/img/snap6964rcbv8.png

No jo, ale ve VCL jsem nenašel funkci Přehrát v zařízení.

ako máš TV prepojenú s PC?

Jedná se o Smart tv LG a je zapojená do domácí sítě. Video přehrávám z notebooku, který je v té síti na wifině.