» Poradna » Mobily

Přehrávač k TV co umí HBO GO

Čus, potřebuju poradit nějakej přehrávač k TV co umí HBO GO. Má rovnou nějakou apku, nechci ti zrcadlit přes tel. nebo tak něco. Za co nejnižší cenu.//Opraven titulek (mail).//

Odpovědi na otázku

Ty voe jak se mi tenhle nadpis povedl

Ozkousene reseni je Google Chromecast 2 (popr. 4K). Ano musis zde z aplikace v telefonu odeslat obsah do ChC, ale dale v samotnem prenosu nijak nefigurujeU vetsiny (cinskych) krabicek s Androidem pravdepodobne narazis na problemy s DRM.

cokoliv s androidem by to melo dat