Přehrávač k posteli na sluchatka

Ahoj, Koupil jsem si Marshally, takže lepší sluchatka.A chtěl bych k nim nějaké zařízení k posteli na přehrávání kvalitní hudby, nechci mobil ani MP3 ani repro.Chci jen zařízení na hudbu - přehrávání nejlépe z USB, výstupem na sluchátka. Rád bych za nějaký displey a hlavne ovládání hlasitosti.Kazety a CD by bylo výhodou.Chtěl bych něco menšího něco jako jsou minisystemy nebo tak. Nějak hledám hledám a nemůžu najít to co chci :)Zajisté chápu, že přehrávání u usb- MP3 formát není ideální výstup kvality.Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

A to je takovy problem vlezt na Alzu nebo Czc, otevrit kategiri mini nebo mikro systemy a vybrat si, co se ti bude libit?Co cekas, ze se dozvis tady? Presny model?

Audiokazety ti dneska nepřehraje skoro nic. A CD mechanika už se taky moc nenosí a je v rozporu s tím, že nechceš repro - to bys leda musel koupit nějakou bazarovou mikrověž bez repro, nebo nechat reprobedny ve skříni.

To bude mozna proto ze chces asi totalni nesmysl a trosku si protirecis. Nevymyslel bych nesmysly a prehraval z telefonu (nebo jineho prenosneho prehravace), ono stejne Marshally zadna extra dobra sluchatka nejsou, jen znama znacka nalepena na prumernych sluchatkach, bohuzel

Ještě taky musíš poznat sluchem rozdíl ve vstupní kvalitě. Jinak stačí mp3. Spousta lidí vůbec nepozná lepší či horší kvalitu zvuku a honí se za nesmysly. Dej si do přehrávače či telefonu FLAC a je to.

Jeste lepe - dej si do telefonu Spotify, Tidal nebo jinou streamovaci sluzbu... mas klid a muzes poslouchat do zblbnuti