» Poradna » Mobily

Přehrávač hudby, Xiaomi

Dobrý den, mám Xiaomi Redmi Note 7 a nějakým omylem jsem si vypla zobrazení přehrávače na zamykací obrazovce a na rolovací liště. Když chci přepnout hudbu, musím odemknout telefon a otevřít aplikaci Hudba. Prosím o radu, kde toto nastavení vrátit zpět. Děkuji.

Odpovědi na otázku

V aplikaci o které tu píšeš povol oznámení.

Nefunguje. Všude mám povoleno vše co jde ale stále pro přepnutí musím odemknout telefon a otevřít aplikaci

Mám ten samý problém, akorát u Xiaomi RedMi 9 note Pro. Taky vše odfajvkované, ale na zamykací obrazovce pořád žádná hudba.