Přehřátí

Koupil jsem si novou grafiku GF 6600GT do AGP slotu. Se starým zdrojem mi to hlásilo nedostatek power pro GPU, tak jsem přikoupil i zdroj. Už měsíc jsem si ale nezahrál, protože hned jak něco pustím, tak mi spadne celý komp, stále svítí dioda, jako že je zaplý a nejde ani restart button na kompu, jediná možnost vypnout z elektřiny a znova zapojit.Jak toto vyřešit?? Co se přehřívá nebo padá??P.S.: Stalo se mi to po vyzkoušení i se starým zdrojem.

Odpovědi na otázku

A s tou novou grafikou to islo vobec niekedy tak ako ma?Zapojil si spravne doplnujuce napajanie na dosku aj grafiku (podla toho ktora potrebuje?) Nemas zdoj dve 12V vetvy, rozdelil si ich nejako rovnomerne?Skus si pozicat nejaky iny / silnejsi zdroj a skus to s nim.Inac to vyzera ze si pri vymene zdroja nieco povytiahol / mechanicky znicil / vznikol niekde skrat / apod.