» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přehrátí windowsů

Dobrý den, mohu přehrát 32 bitový operační systém windows xp home edition na 64 bitový os widnows 10 home edition?? Děkuji za odpověď :)

Odpovědi na otázku

1. XP 32bit bol často Home. XP 64 bit Home neexistuje a XP 64 bit pro je EN ak Ti nevadí2. ostatné OS sú v každej verzii, 32 aj 64 bit okrem W7 StarterTakže vo všeobecnosti povedané ano, ide to. Ale prehratie tomu nehovorím

3. až teraz som pochopil, že z XP 32 bit chceš prejsť na W10 64 bit. Možné to je, ale už nie zdarma. Mal si sa zapojiť do Insider programu, plus musíš mať ovládače. A kupovať nový OS za 3000 Kč do starého krámu sa neoplatí

Pokud to pobere hw jakože ne,tak můžete dle vás přehrát jakýkoliv systém.Ten placený bude třeba koupit jestli nechcete krást.

1) zdarma neupgraduješ - W10 si budeš muset koupit2) je otázka, zda to tvůj PC vůbec utáhne - pokud ten PC měl XP už od výrobce, tak silně pochybuju, že W10 zvládne.

Parametry: procesor: intel(R) Pentinum(R) 4 CPU 2.40GHz ram: 1,25 GB grafika : nevím kde najdu Windows 10 mám koupený

a na co ti tahle stará šunka slouží? Jestli na web, tak jsou i jiné alternativy, alena W10 zapomeň. Ty si nech až budeš stavět nový PC.

pokud s tím chceš na web, tak by se dalo dát tohle: http://bit.ly/lubuntuw7Trustynepotřebuje to antivir, což se na takhle staré šunce pozitivně projeví na použitelnosti

Ak by kúpil lacný C2Q (ak má C2D) a 3 GB RAM, W10 by šiel ideálne

Pokud si neděláš pr.el,tak to ani nezkoušej,jelikož to už nikdy nedáš do provozuschopného stavu.

Chceš povedať, že k 10r PC si kúpil OS za 2800 Kč? Nechce sa mi veriť. Teda ak si ho nekúpil na uloz.to. Teda ak Pentium je C2D. A RAM je malá aj na W10 32 bit. Ak máš na svoj PC ovládače, minimálne navýš RAM na 3 GB a daj 32 bit W10. W10 32 bit Ti sám zblajzne asi 1,5 GB

bych se bál, že CPU je tohle:http://ark.intel.com/products/27438/Intel-Pent...

Dúfajme, že nie. Na to je veľa aj W7 Starter a ani Puppy nie je riešením. Mám aj nepredajný P4, kde mám aj Puppy, 2 GB RAM, takže nie som RAM schopný zaplniť (swap 0B), ale je to pomalé. Ani Win ME nestíha. Keby som mal Radeon HD 2xxx/3xxx, zrejme by ešte prehliadač a videa šli ako tak, ale aj vtedy by to bolo o nervy. Ak má P4, je to na vyhodenie ak nemá HD 3xxx a nie je schopný nahodiť 3 GB RAM

na jednu takovou popelnici s P4 jsem dával nějaké staré paní to 32bit lubuntu - tehdy myslím 13.10, poté, co si ta XP totálně zabreberkovala. Samozřejmostí byl AdBIock v browseru a další věci + rada, aby nepoužívala moc tabů. Ale ona moc náročná nebyla ... a na lepší PC prý neměla prachy.

Ak mala P4 s HT a 2 GB RAM s pale moonom bez videa, dajme tomu. Chápem, že kto nemá €, nemôže mať i7, ale vidím, že na mojom P4 neprehrám na YT ani 240p. Známi pri popelnici našiel PC s C2D

ona si tehdy psala emaily s vnuky a dalšími lidmi a občas lezla na nějaké ty Novinky, Blesk apod. místo kupování novin. Už předtím byla zvyklá, že je to pomalé...Ono bohatě stačilo, že jsem to nakonec dělal tu instalaci komplet zadarmo, když jsem zjistil její poměry, ale kupovat HW skoro cizímu člověku - nejsem charita?Myslím že to mělo 1.5 GB RAM a použil jsem Operu 12.x

Pekné od Teba. Ja som nepísal o kupovaní, ale o tom, že sa už niekedy nájde pri popolnici PC aj s C2D

No samozřejmě to nic jiného být ani nemůže.