» Poradna » Programy

Přehrání zvuku v určitý čas

dobrý den,

sháním sw, který dokáže v určitý čas přehrát určitý zvuk. např.: odbije 12 hodin a na pc se automaticky přehraje nějaké oznámení o odchodu na oběd.

předem děkuji za rady

Odpovědi na otázku

kolik casu jste venoval hledani na internetu ? tipuju, ze absolutne zadny, radeji sem hodit dotaz a cekat, kdo to za me najde, ze ?

takovy sw je soucasti windows

A nejen Windows...

wclock32.

Děkuji uživateli Oval za jedinou trosku normální odpověď. Zárověň prosím ostatní, aby se snad radši odpovědi zdrželi, než aby sem psali to co mi bohuzel nepomuze. Děkuji chytráci

Neznáš základy funkce fóra a jsi líný. Nejdříve se musíš snažit SÁM a až vše selže, poslat dotaz do fóra.

http://www.hash.cz/inferno/otazky.html...

Petr - klídek
Používat hlavu, dnes není ani in, ani cool.
viz třeba tady - http://www.zive.cz/poradna/bily-notebook-13-... ...

Richarde, díky za vtipný link, normálně by mě nenapadlo tohle otevřít.
Jo - a kdyby někde měli barevné televize, vzal bych si zelenou....

Rasto - a udělal by jsi dobře.
Tu měl i Čochtan, aby mu ladila s příbytkem pod vodou, a "eště jí má skovanou".

jdi do háje kreatůro