» Poradna » Notebooky

Přehrání VOB souboru v tabletu

Dobrý den, mám tablet Samsung SM-T585 a na micro SD mám soubory točené analogovou kamerou a ve formátu VOB.Když na soubor kliknu, objeví se hláška Soubor nelze otevřít a nabídne možnost stáhnout přehravač na Google Play.Ať stáhnu cokoliv, přehrávač tyto soubory nenajde.Poradí mi někdo?Předem díky Majky

Odpovědi na otázku

A jak jsi je z analogové kamery dostal do VOB?

Z kamery jsem je přehrál na VHS. Později z VHS překopíroval v DVD recordéru na disky a narippoval do PC

Tak si ten rip zkonvertuj do něčeho použitelnějšího.

Niekedy stačí len VOB premenovať na MP4 - a funguje to. Je to len kontajner.

z DVD rekordéru to bude normální DVD Video tj. MPEG2.

MX Player to neumí? Bych se divil.

MX nebo VLC player to určitě přehraje.

Nejjednodušší je přepsat koncovku .vob >> .mpg