» Poradna » Programy

Přehrání videa

Ahoj,pomocí YTD downloaderu jsem si stáhl nějaká YouTube videa. Stahuje se to ve formátu .WEBM se kterým si ale můj výchozí přehrávač na Android telefonu neporadí. Neznáte někdo nějaký zdarma přehrávač na Google Play, který by to uměl přehrávat? Našel jsem sice na internetu nějaké convertory, ale je to dost časově náročné, navíc by bylo mnohem snazší kdybych nemusel každé video navíc ještě před nahráním do telefonu na počítači převádět.DíkStanda

Odpovědi na otázku

prubni QQPlayer:https://play.google.com/store/apps/detailsmně se osvědčil na všemožné formáty - zatím přehrál kdeco

MoliPlayer - vyzkoušeno