» Poradna » Ostatní

Přehrání videa z flash mimo TV, nahrané v TV Samsung Tizen

Zdravím, je nějak možné přehrát video z disku, nahrané v TV Samsung /RU8002/ pod syst. Tizen, mimo tuto TV? TV toto zakóduje po svém ohledně ochrany aut. práv. a v PC to nelze přehrát.

Odpovědi na otázku

sám si si odpovedal..na záznam použi iné zariadenie, ktoré ti to nezakóduje

Ne, není to možné.

... takže ochrana funguje OK ... . To musíš napsat výrobci tvé TV, "ať tohle nedělá" ... ...

napíšu, jen jsem se zeptal

... já vím, mě se to taky nelíbí ... zbytečné ochrany a kódování ... akorát je to složitější ... ... a já napíšu na Skylink, jak zruší kódování Irdeto a i Viaccess Orca a "pustí to" FTA ... - akorát mi to komplikuje příjem SAT TV ...

Kdysi to dešifrovat šlo: https://www.zive.cz/poradna/jak-prehrat-srf-n... ale asi od té doby u Samsungů šifrování opravili.

U starších TV Samsung (co nepoužívají systém Tizen) to jde pořád a nejen kdysi.