» Poradna » Mobily

Přehrání videa v PC z televize Gogen

Dobry den,poradite mi, jak prehrat video v PC nahrane v televizi Gogen?Ma to priponu rec.Zkusil jsem VLC, KM, SM, Daum Pot, Fileviewpro (tam se mi zacal stahovat nejaky kodek a na konci to zahlasilo chybu) a nic neuspelo.Z mediainfo mi vypadlo:HlavníID : 1029 (0x405)Celý název a cesta : E:\DVR\RECS\2014011421094601.rec_part0Formát : BDAVFormát/ : Blu-ray VideoVelikost souboru : 1 024 MiBDuration/String : 31mn 40sCelkový BitRate : 4 520 KbpsVideoID : 501 (0x1F5)MenuID/String : 515 (0x203)Formát : MPEG VideoFormat_Version : Version 2Format_Profile : Main@MainCodecID : 2Duration/String : 31mn 40sFrame rate : 25,000 fpsChromaSubsampling : 4:2:0Encryption : EncryptedAudioID : 502 (0x1F6)MenuID/String : 515 (0x203)Formát : MPEG AudioCodecID : 3Jazyk : CzechEncryption : EncryptedMenuID : 500 (0x1F4)MenuID/String : 515 (0x203)Duration/String  Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Je to STRAŠNĚ SLOŽITÉ ZADAT DOTAZ DO VYHLEDÁVAČE ???????????https://www.google.cz/

To:Ich [85.207.89.xxx]Další chytrolín co neumí poradit a jen blbě kecá a otravuje.

Přepiš koncovku ".rec_part0 " na ".mpg " Pak to přehraješ skoro ve všem.

to jsem vygooglil taky, ale neprehrava to obraz ani zvuk, jen to "bezi" (ve VLC)

Já v tom výpisu vidím u videa i audia kouzelné slůvko: Encrypted. A to mi říká, že to asi jinde než v té TV jen tak nepřehraješ...

ok, diky

TV pouziva bud vlastny format harddisku, alebo sifrovanie suborov (pripadne oba).Keby to nerobila, tak sa dostane do kategorie "digitalny rekorder" za co sa plati tazke vypalne.Takze TV by bola hodne drahsia a nepredajna.Treba kupit neznackovy Cinsky smejd. Cinania se*ru na vypalnicke organizacie. Vyrobit TV bez ochrany je lacnejsie.

Gogen moc značkový není a hlavním problémem je to "Encryption : Encrypted" jak u videa tak audia...