» Poradna » Web a internet

Předplatné

Dobrý den potřeboval bych pomoct jak zrušit předplatné na Google play aby mi to nestrhlo peníze děkuji.

Odpovědi na otázku

Přihlásit se na Google Play, otevřít senam předplatných a tam to zrušit nefunguje?

Já se bojím že se mi to strhne

Tvl., když to zrušíš, tak ti to opravdu nic strhávat nebude.

dobry den. Predplatil som si neidentifikovanu sluzbu a bojim sa ze mi to strhne $$$. Ako ju zrusim? Vrat OP a potom mozes argumentovat, ze si nesvojpravny a oni ti vratia peniaze. A uz si ho nikdy nevypytaj spet, lebo si nesvojpravny aj s OP.

Klikl jsem na to a potom rám bylo obnovit to předplatné a já nevím jestli nato mám kliknout

Vrat obcanku