» Poradna » Ostatní

Předplatné satelitního kanálu.

Dobrý den, vím že to sem tak úplně nepatří, ale vzhledem k tomu že se domnívám, že mnoho z vás je v satelitní technice kovaných, zkusím to.Satelit mám nastaven na Astry na 23.5 a 19.2. Jsem abonentem Skylink a vlastním tedy jejich přístupovou kartu. Když jsem projížděl naladěné stanice, které se po nastavení STB automaticky naladily, narazil jsem i na kanál ESPN America.
Existuje nějaký způsob jak si tento kanál předplatit i když ve standartní nabídce Skylink není ? Pokud ano, jak se to realizuje ?

Odpovědi na otázku

Distributorem tohoto kanalu je u nas O2, UPC, Selfservis a RIO Media. Zrejme pres kabel. Pres satelit jedine UPC. Zeptej se tam.

To mě taky napadlo, jenomže tam je ten problém, že UPC vysílá ze satelitu Intelsat 1W, což je úplně jiný azimut než mají Astry.

V tom pripade se zrejme nejedna o mistniho poskytovatele. Muze to byt distributor v kterekoliv evropske zemi, kam zasahuje vyzarovaci lalok.

No to určitě ano a mě právě zajímalo, jakým způsobem ( zda-li je to vůbec možné, předplatit si v ČR kanál u poskytovatele z jiné země ) se to dá řešit.