» Poradna » Ostatní

Předplacené Premium ve Hře

Zdravím,stala se mi tak trochu zvláštní věc, jelikož mám předplacené na Google Play ,,Subscription" a když jsem šel spát, tak mi v 00:20 CEST přišllo na G-Mail potvrzení o transakci, kde bylo předplacené ROBLOX Premium, no tak jsem byl zvědavý a šel se teda podívat do aplikace ROBLOX a nikde nic, žádná herní měna (platím za ně audio při vytváření hry) a žádné Premium, které jsem měl obdržet.Roblox mě kontaktoval s tím, abych poslal uživatelské jméno, odkud šla transakce a screenshot. Samozřejmě, dělám všechno, co mi napíšou do Mailu, ale začínám si připadat jako jelito, kterému smetli peníze z účtu zrovna, když nebyl aktivní. Řeším to už dva dny a roblox stále nic. Zkoušel jsem i mobil od otce, ale úplně ten samý případ. (Promiňte, nevím do které kategorie to upřesnit).

Odpovědi na otázku

A přišel ti jen email nebo ti opravdu strhli peníze? tj vidíš tu transakci v bankovnictví?