» Poradna » Programy

Předělání videa MKV.

Ahoj sháním program v kterém by se daly odebrat přebytečné zvukové stopy ve filmu formátů MKV. Děkuji za radu

Odpovědi na otázku

Třeba MKVToolnix . Můžeš odebrat zvukové stopy nebo i titulky.

Super díky moc za radu :)

Z MKV Toolnix stačí vybrat nástroj mkv merge GUI, já používám verzi 3.3.0, zatrhnout, co chci a spustit mux. Za chvilku máš nové MKV podle potřeby. Tady máš odkaz, neinstaluje se, jen rozbalí, je v angličtině: https://mkvtoolnix.download/windows/releases/3.3.0/.