» Poradna » Windows (a jiné OS)

Předchozí instalace Win

Dobrý večer.Dnes ráno mi nabídlo update na 1903.Napoprvé chyba,napodruhé to namontoval v klidu a komp jede v pohodě.Jen jsem musel stáhnout a nainstalovat Asus Smart Gesture.Touchpad nemakal jak má,zatím vše funguje a není problém.Dal jsem vyčistit systém programem Vyčištění disku,Win update a předchozí instalaci.Zeptalo se mne to,jestli to chci odstranit,pak že se nebudu moct vrátit zpět,kdyby něco nemakalo.Takže to vlastně funguje jako taková záloha.No smazal jsem to,bylo toho 26 Gb.Jsem se chtěl zeptat jestli jsem neudělal chybu,jestli to mažete taky,a jak to v případě problémů vlastně funguje.Za případné reakce díky...

Odpovědi na otázku

Já takhle aktualizace mažu, ale mám taky každý měsíc, vytvořenou zálohu windows, před tím, než ty aktualizace dám smazat.

Pár dní počkám, pak smažu a udělám zálohu (image) syst. disku. Pro případ, kdyby se příště něco zchrulo

... něco jsem čelt, že si to Win za 10 dní smažou sami ...

Vytvoř si bod obnovení ve vlastnostech systému. Můžeš se k němu pak kdykoli vrátit.

Před delší dobou jsem asi třikrát zkusil bod obnovení,který mi nabídl systém.Nevrátilo se mi to ani jednou,musel jsem reinstalovat.Ale třeba jsem to měl už tak zapráskané,že to bod obnovy nedal...