» Poradna » Mobily

Přečtení zprávy WhatsApp aniž by byl adresát online

Ahoj,prosím o objasnění. Napsal jsem vzkaz přes WhatsApp, který byl sice doručen (dvě šedé fajfky), ale čtyři dny nebyl přečten kvůli tomu, že adresát nebyl online. Po čtyřech dnech se mi ukázalo, že zpráva byla přečtena (dvě modré fajfky), ovšem poslední přihlášení adresáta bylo staré čtyři dny. Otázka tedy zní ,,Jak si může adresát přečíst vzkaz, aniž by se ukázalo, že byl adresát online?´´Ps.: Zablokovaný nejsem, protože spolu normálně komunikujeme a časy posledního přihlášení se mi u něj jinak běžně zobrazují.

Odpovědi na otázku

Tak zpráva byla doručena - dvě fajfky. Pak byl adresát offline, v tuto dobu si zprávu mohl přečíst, protože byl ale offline, tak se nemohla odeslat informace o přečtení, to se stalo až po tom, co se adresát připojil k internetu. Takže podle vašeho dotazu si zprávu mohl přečíst kdykoliv během těch čtyř dnů offline.

Doporučuji na tyhle indikace doručení, přečtení a on-line stavu moc nespoléhat, není to dokonale funkční. Sice WhatsApp v tomto patří k těm lepším, ale ani tak bych na tom nic důležitého nestavěl Každopádně zpráva mu do mobilu přišla ještě před tím, než se odpojil do off-line a přečíst si ji tak mohl kdykoliv.

Pánové děkuji.

Navic, pokud da v notifikaci "oznacit jako precteno" zlrava se oznaci prectena, ale online v tu chvili nebyl. Takze tak