» Poradna » Web a internet

Přečtené a nepřečtené maily

Používám mail Seznam.cz Dříve byly automaticky označeny nepřečtené zpravy tučným písmem. Tato funkce mi zmizela a nevím, jak se to dá nastavit. Děkuji

Odpovědi na otázku

Nedávno jsem řešil stejný problém. Pomohla změna hesla. Možná má někdo přístup ke tvému účtu, ale spíše to způsobuje propojení více uživatelských účtů.

Díky za odpověď. Mám opravdu propojeny své dva účty.

Co to znamená "propojeny dva účty"? Jaké účty a jak jsou propojeny?

Co propojení s nějakým jiným zařízením - nechodí Vám oznámení o novém mailu na telefon, tablet...? Pokud ano, je možné, že ten stav mění aplikace na něm.

A na ty maily se díváš jak? Normálně v prohlížeči pořád jsou nepřečtené označeny tučně.