Prečo nejde v KE DVBT signal

Nevie tu náhodou niekto prečo v Košiciach už 2 dni nevysiela DVBT ?

Odpovědi na otázku

... naozaj to nikto z tej lokality nevie ? ... teda aj ja by som to rád vedel !
Mal som predtým kdesi číslo na tú firmu, ktorá prevádzkuje vysielanie, ale samozrejme práve keď niečo potrebuješ, vtedy to nevieš nájsť!
Predpokladám, že robia nejakú opravu alebo nejaké práce v súvislosti s STV3, ale človeka naštve, že nikde nič neoznámia. Našťastie som si zatiaľ ponechal aj možnosť analógového príjmu signálu a tak máme aspoň niečo ...
Ak niekto o tom niečo vie (čo sa robí a dokedy to asi potrvá), prosím ozvite sa !

Tiez by ma to zaujimalo