» Poradna » Ostatní

Prečo mam max 240fps u CSku?

Ahojte, uz asi 2 týždne tapam nad jednou maličkostou ohladom FPS v hre CS: Source. Obcas si zahram ale vsimol som si ze z povodnych 299FPS sa mi zastavili na 240FPS a neviem pochopit preco.Monitor mam Acer Predator 165Hz. Ja viem ze to nieje podstatne, len ma zaujima preco to tak je. Dakujem

Odpovědi na otázku

Co vím tak v CS:GO se do commandu dá fps_max (číslo). A lockne ti to ty FPS na to číslo, ale jestli to je i v Sourcu to nevím.

U mna to prave nefunguje, hoci zmenim fps_max 299 tak stale tam visí tych 240

Ludia preboha, nechapem co mate niektory za problem komentovať a riešiť hluposti v tejto téme. Vase odpovede niesu ani vtipne, ani nijak uzitocne ale hlavne ze si nieco dokazujete. Polozil som jednoduchu otazku, ak nemate k nej nic co by mi mohlo pomoct tak kaslite nato.

Tak zkus polozit otazku, na kterou se da normalne odpovedet.

To neres, kvuli tomu, ze tohle je verejna poradna, tak sem chodi zoufalci jako JackBrno atd., co travi svuj veskery cas postovanim nesmyslu do vsech dotazu v poradne, jini si tu zase vybiji svou zlost a nebo chodi delat srandu z "noobu" atd.K dotazu - zkus jeste, co dela fps_max 0, pak mrkni do spoustecich parametru CSS na Steamu, do ovladaciho panelu nVidie kde se da taky omezit fps a nebo pripadne zalohovat a smazat config a nechat hru, at ho vytvori znovu.

Okej, dakujem, dnes to este vyskusam.