» Poradna » Mobily

Přechodka Micro USB na zástrčku pro připohení 3,5 mm jacku

Dobrý den, chci si koupit telefon, který nemá standardní zdířku 3,5mm pro připojení sluchátek. Jeho sluchátka jsou připojovaná přes micro usb rozhraní. Je možno zakoupit libovolnou redukci micro usb na zdířku 3,5mm, nebo je potřeba , aby byla tato redukce pro konkretní model telefonu? Moc této problematice nerozumím, tak se omlouvám za případně laický dotaz. Rád poslouchám MP3 ,ale potřebuji odolný telefon s wifi a ten co jsem si vyhlédl má jen micro USB. Chci si připojovat svá kvalitnější sluchátka.

Odpovědi na otázku

to je docela sranda když nám nenapíšeš o jaký jde telefon. Jinak to totiž může být nějaká specifická obskurnost. Ani u odolných telefonů není problém s normálním jackem - myslím, že Xcover i Caterpillar ho tam normálně dává a snad i Evolveo doufám.

Jedná se o EVOLVEO StrongPhone WiFi...snad to pomůže

Na typu nezáleží, kup si redukci, možná je jen na normální usb tak to budeš muset malinko napojit

zkus nějakou víc specializovanou diskuzi - např. Mobilmanii nebo tak nějak. Nebo to prostě riskni a kup si za dvacku tohle:http://www.ebay.com/itm/New-Offer-Micro-USB-J...

No, mam ten isty telefon a kupil som si redukciu USB - maly jack, a nejde mi to. Pretoze v Evolveo telefone je aj ten problem, ze treba micru USB s predlzenym koncom, tak ta redukcia je z druhej strany kabla, teda standardUSB - maly jack. Bol by som rad, keby to slo nejak poriesit, skusim este nejake bezdratove pripojenie cez bluetooth