» Poradna » Windows (a jiné OS)

Prechod z w7 na w8

Mám problem mám nově nainstalovane windows 8 prechazel jsem z w7 pred instalaci jelo vsechno v pohodě ale po instalaci w8 se mi po zapnuti pc zacal vypínat. Proste najede plocha a do par sekund se pc vypne nevíte nekdo co s tím ?? Díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Bez zákl. info som za to, aby Ti poradňa ani nedala možnosť dať otázku.1. aký HW?2. odkiaľ W8 a aká verzia?3. W8 legálny? (bez kľuča Ťa to ani nepustí a ak použiješ 1000x použitý s pripojením na net, neviem čo urobí MS)4. ako si reinštaloval? Čistá inštalácia, alebo s prepisom, alebo spustená z W7?Ak máš legálnu kopiu (resp. číslo) W8 a čistú inštaláciu, musí sa to nainštalovať v poriadku aj keby chýbalo x ovládačov