» Poradna » Ostatní

Přechod z T-mobile na Vodafone?

Ahoj všichni, zvažuji přechod na Vodafone skrze zajímavou nabídku? Co se týče kvality služeb, signálu po ČR, stability. Je nějaký důvod proč to nedělat, případně proč to udělat? Děkuji :)

Odpovědi na otázku

Pro tebe je rozhodující kvalita signálu, tam kde se hodláš pohybovat. To ti tady nikdo neřekne.Rozhodně nepočítej, že signál je všude. O2 a Tmobil sdílí sítě, tak možná je větší šance, že teoreticky by si mohli vypomáhat s pokrytím.Je problém si koupit předplacenku Vodafonu a nějaký čas měřit sílu signálu po celém ČR?Tohle z mapy pokrytí nezjistíš. Protože pokrytí není totéž jako síla a kvalita signálu.

Jo udělám to tak. Díky za názor a tip :)

Nevím, jestli smajlík za poděkováním znamená že jde o vtip, nebo že je ti třináct.Na obě otázky, jestli je nějaký důvod, je odpověď snadná. Vyber si:ano, ano;ano, ne;ne, ano;ne, ne.