» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přechod na dlaší stránku (visual basic)

Dobrý den,Mohli byste mi poradit jak ve visual studiu 2012 (visual basic) přejit na další stránku (form2).Mám tam tlačítko (button) a chci po jeho kliknutí přejiít na další stránku.

Odpovědi na otázku

Private Sub Button1_Click(sender As System.Object, e As System.EventArgs) Handles Button1.Click form2..show End Sub

Neuc se pouzivat Windows Forms je to ztrata casu, ale uc se rovnou WPF. Windows Forms jsou mrtve, pouzivaji se jen pro jiz existujici stare produkty.

Nesmysl, např. u databází vlastnosti WPF zcela nevyužiješ a množství kódu navíc jen prodlužuje odezvu aplikace.

Nesmysl. Nekdo zas nema tusieni co je WPF.Kdyz potrebuju aplikaci ktera nemusi mit UI, tak Console. Kdyz aplikaci s UI tak WPF, je rychlejsi nez Windows Forms a neni problem s HightDPI atd. I ta prace s DB je tam radove lepsi pokud se to umi.

Tak mě to nedalo a vyzkoušel jsem si jednu drobnou aplikaci.Máte pravdu.

Nefunguje

"Nefunguje" je opravdu skvělý popis problému.

Píše to tyto chyby :1.Identifier expected2.'Public Event Click(sender As Object, e As System.EventArgs)' is an event, and cannot be called directly. Use a 'RaiseEvent' statement to raise an event. 3.Identifier expected