PRE VSETKYCH, CO CHCU CESTINU DO MAXA 2!

TAKZE PRE VSETKYCH, CO CHCU CESTINU DO MAXA 2!Toto je klasicky pripad: stiahnem z P2P siete (kazaa, warez, dc++...) Maxa 2, vlozim no-crack a drvim. Ked chcem cestinu, zistim, ze po nainstalovani mi to zleti s chybovym oknom. A tu nastava zakladny problem. Cestina do MP2 je len jedna-od Polisa, stiahnutelna na www.cestiny.cz. Tuto cestinu Polis urobil na verziu 1.01, klasicka P2P verzia je 1.00. Verzia 1.00 sa nevie nejakym sposobom vysporiadat s dlzkou niektorych titulkov. Tieto titulky su uvedene v chybovom okne. Treba ich poopravovat-najdete ich v adresari hry, poadresar DATA\DATABASE\SUBTITLES. Jeden priklad: tento riadok je z mojho chyboveho okna:width 384 [manor_1300_04] "Wodene? Tady Max Payne. Mýli bychom si promluvit,jste mi dlu×nej laskavost."Na zaciatku chyboveho logu je oznam, ze dlzka titulkov je max 380-neviem, ci je to pocet pixelov alebo co. Kazdopadne tento riadok nejdete v subore 21_Manor.h v uz uvedenom adresari. Skratite titulok-ja som to robil prestylizovanim niektorych viet, resp vynechanim slov. Tymto postupom opravite vsetky titulky, ktore su chybne. Je ich okolo 35-40. Vsetky tieto subory su normalne textaky, takze ich mozte editovat v ktoromkolvek suborovom manazeri alebo priamo v notepade. Vsetky subory, ktore budete menit odporucam predtym odzalohovat.Co sa tyka patchu:Pod Win98 sa hra bez patchu neda dohrat, musite ho pouzit Po nainstalovani patche ale musite vratit povodny cracknuty exe-hra sa sice bude spravat ako verzia 1.00 , cize bez patchu, ale kniznice, ktore boli pod W98 nekorektne tento patch opravil.Prajem vela uspechov v hre

Odpovědi na otázku

pěkná rada pro dobrodruhy. pro ostatní doporučuji na té samé P2P síti stáhnout cracklej patch