» Poradna » Mobily

Prblém s druhým monitorem.

Dobrý den, před nedávnem jsem si zapojil ke svému ntb druhý monitor, který má trochu eobvyklé rozlšení 1280x960, toto rozlišení nejde nastavit, tak jsem nastavil 1920x1080, ale teď se mi obraz nevejde na obrazovku, takže nevidím hlavní panel a část obrazu vlevo, zkoušel jsem i jiné rozlišení, ale tohle funguje asi nejlépe.

Odpovědi na otázku

Doplňující informace, monitor mám připojen přes redukci D-sub - HDMI(ntb).

Děkujeme za info.

No tak hlavně že to funguje vůbec.Furt lepší než platit za tmu.

V některých ovladačích je možné nakonfigurovat "uživatelské rozlišení". Pak už jde nastavit. Prozkoumej to ...

Nebo je dokonce CD přiloženo k monitoru.