Pravopis v outlook express

Prosim jak aktivovat pravvopis v outlook express. Policko pravopis mam zasedle a nemuzu nikde najit kde ho aktivovat.Diky

Odpovědi na otázku

Jestli si dobře pamatuji, tak velký Outlook i Outlook Exprex používají kontrolu pravopisu z Microsoft Office. Pokud tedy nemáte MSO a chcete mít kontrolu pravopisu, budete muset přejít na jiného poštovního klienta, kupříkladu Mozillu Thunderbird nebo něco podobného.

nemam.Ve firme pouzivame bohuzel openoffice.Jina moznost prosim Vas neexistuje?Diky

Bohužel asi ne. Ale pokud firma používá opensoftware, tak by snad neměl být problém, dohodnout se s tím, kdo má na starosti IT a přejít z OE na Thunderbird (už z bezpečnostních důvodů), nebo zvolit asi tak nejlepší současnou variantu - The Bat, ten je ovšem placený.