» Poradna » Web a internet

Pravidelné vypadávání internetu

Pravidelně mi vypadává internet. Jsem třeba na nějaký stránce a prohlížím ji a je to ok, ale jakmile kliknu na nějakou položku která se musí načíst, tak internet vypadne a u wifi signálu se objeví ten vykřičník. Pak to naběhne a funguje, ale jak zase kliknu na položku tak to zase spadne a zase je vykřičník a pak se to zase načte. Nebo mám otevřenou jednu stránku a jak dám na záložku druhou opět to spadne a zase vykřičník. Nevíte někdo co s tím ???

Odpovědi na otázku

Robi to aj vtedy ked si pri routri?

Urob screen z inssideru (https://www.uloz.to/!A9UwZFBr9/inssider2-x86-installer-lubo76-msi)

Nevím co máš za poskytovatele a jaký používáš router, ale podobný problém jsem měl u T-mobile. Klasicky jsem měl ADSL a jejich router který k tomu dávali. Pravidelně se mi stávalo, že mi na kraťoučkou chvilku vypadl internet a pak hned sám zase naskočil. Problém byl v routeru. Po výměně za jiný model bylo vše OK. Původně jsem měl ten naležato co dodávali a pak mi dali ten je nastojato. Modely už nevím u T-mobile už asi 3 roky nejsem.